0 (232) 437 35 14
PZT - CUM 08:30 - 17:30

HAKKIMIZDA

Yüksek hassasiyet ve yüksek performanslı kaplama teknikleri.

İZMİR METAL KAPLAMA FİRMASI

Öztan Metal Kaplama, 2009 yılında Öztan Pazarlama Tur. San. Ve Tic. Ltd. Şti. tarafından İzmir Pınarbaşı Nika-İş Kaplamacılar sitesinde 300 metrekarelik kapalı alan ve deneyimli kadrosu ile metal kaplama ve yüzey işlem alanında faaliyetlerine başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana metal kaplama ve yüzey işlem alanında sürekli kendini geliştiren firmamız, sektörün aranan isimlerinden biri haline gelmiştir.

1980'DEN BERİ

Öztan Metal Kaplama olarak önceliğimiz, tüm çözüm ortaklarımıza güvenilir, hassas ve hızlı hizmeti en kaliteli biçimde ulaştırmak.

MİLLİ SERMAYE

Hedefimiz, tüm üretim süreçlerinde önce ülkemizin Milli Hedeflerini, daha sonra firmalarımızın bir adım daha ileriye taşınmasına katkıda bulunmaktır.

KURUMSAL METAL KAPLAMA FİRMASI
MODERN TEKNOLOJİLER İLE...

Öztan Metal Kaplama bünyesinde bulunan akımsız nikel kaplama, beyaz krom kaplama, siyah krom kaplama ve manyetik oksit/karartma işlemlerinin yanı sıra kumlama ve polisaj gibi metal yüzey işlemleri ile özellikle savunma sanayi, otomotiv yedek parça, makine ve makine yedek parça, gıda ve sağlık sektörlerine hizmet vermektedir.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

0 %

HER GEÇEN GÜN DAHA İYİYE...

KURUMSAL FİRMA

0 +

BİZİ TERCİH ETTİ...