0 (232) 437 35 14
PZT - CUM 08:30 - 17:30

HİZMETLERİMİZ

The only thing standing between you and your goal is the bullshit story you keep telling yourself as to why you can’t achieve it.

İzmir Metal Kaplama Firması

Makine, otomotiv, savunma gibi endüstriyel alanlarda  ve ürünlerin yüzey kaplama işlemi ile daha uzun ömür ile birlikte dayanıklılık getirmektedir. Öztan Kaplama olarak her türlü kaplama çalışmasında uzun yıllardır kurumsal projelerin altına imza atmaktayız. Çalıştığımız referans gösterebileceğimiz kurumların; kaliteli işçiliğimizden, garantili hizmet vermemizden dolayı memnuniyetini görebiliyoruz. Tüm çalışmalarını uzman ve deneyimli personeliyle COVID-19 dan dolayı alınan önlemlerle ve tüm hijyen kurallarına harfiyen uyarak gerçekleştiren firmamız sizlere de metal kaplamadan silah kaplamaya ihtiyaç duyduğunuz çözümlerde hizmet sunacaktır.

Öztan Kaplama olarak; akımsız nikel kaplama, manyetik oksit, karartma, siyahlatma, siyah krom kaplama, beyaz krom kaplama, silah kaplama alanında hizmetler veriyoruz. Kaliteli bir işçilikle ve garantili hizmetle ürünlerinizden en iyi verimi Öztan Kaplama çalışmaları sonrasında alabilirsiniz. Yüzey kaplama çalışmalarını; otomotiv sektörü ile ilgili tüm mekanik aksamlarında, yedek parçalarda ve ekipmanlarda yapıyoruz. Aynı zamanda makine sanayii sektöründe kullanılan makine ekipmanları, yedek parçaları ve tüm metaller için yüzey işlemleri işletmemiz tarafından özenli bir çalışma ile gerçekleştiriliyor. Savunma sanayi alanında ise silah, tüfek, şarjör ve diğer ekipmanların yüzey kaplama işlemleri, tamir bakım ve onarımları işletmemiz personeli tarafından en iyi biçimde gerçekleştiriliyor. Öztan Kaplama çalışmalarından örnekleri web sitemiz üzerinde görebilirsiniz.

Kaplama konusunda her zaman sektörün öncüsü olmayı hedefleri arasına koymuş olan firmamız Öztan Kaplama, modern teknolojileri de yakından takip ederek kendini geliştirmektedir. Alanında uzman olan, eğitimli ve deneyimli bir ekip yardımıyla tüm çalışmalarımızı müşteri memnuniyetini yakalamak amacıyla yapıyoruz.